Aktuálne aktivity ministerstva vnútra v súvislosti s príchodom osôb utekajúcich pred vojnou na Ukrajine

Bratislava 5. januára 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann )   Ministerstvo vnútra (MV) SR aktívne a nepretržite pracuje na optimalizácii a zefektívňovaniu poskytovania služieb spolu s dostatočným zabezpečením materiálno-technického vybavenia v súvislosti s osobami utekajúcimi pred vojnou na Ukrajine Na základe schváleného kontingenčného plánu došlo k úpravám poskytovania služieb z pohľadu miesta a rozsahu. Podľa vypracovaného dokumentu sa... Príspevok Aktuálne aktivity ministerstva vnútra v súvislosti s príchodom osôb utekajúcich pred vojnou na Ukrajine zobrazený najskôr Hlavné správy.

Aktuálne aktivity ministerstva vnútra v súvislosti s príchodom osôb utekajúcich pred vojnou na Ukrajine

Bratislava 5. januára 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann )   Ministerstvo vnútra (MV) SR aktívne a nepretržite pracuje na optimalizácii a zefektívňovaniu poskytovania služieb spolu s dostatočným zabezpečením materiálno-technického vybavenia v súvislosti s osobami utekajúcimi pred vojnou na Ukrajine Na základe schváleného kontingenčného plánu došlo k úpravám poskytovania služieb z pohľadu miesta a rozsahu. Podľa vypracovaného dokumentu sa...

Príspevok Aktuálne aktivity ministerstva vnútra v súvislosti s príchodom osôb utekajúcich pred vojnou na Ukrajine zobrazený najskôr Hlavné správy.