Bratislava 24. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

Americký interpret Adam Lambert neplánuje nahrávať s britskou kapelou Queen, v ktorej od roku 2011 pôsobí ako spevák. Tridsaťsedemročný rodák z Indianapolisu v Indiane to uviedol v rozhovore pre magazín Hunger

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke člen britskej rockovej skupiny Queen Brian May (vľavo) a spevák Adam Lambert

“Ľudia sa ma vždy pýtajú, či chceme spolu aj nahrávať. Nie som si istý, či mi to dáva zmysel, pretože by to neboli skutoční Queen, keďže Queen sú pre mňa Freddie Mercury,” vyjadril sa spevák a dodal, že ho koncertovanie v rámci projektu Queen + Adam Lambert veľmi baví. Finalista ôsmej sezóny American Idol v súčasnosti plánuje vydanie sólového albumu Velvet.

Adam Mitchel Lambert vydal debutovú štúdiovku For Your Entertainment v roku 2009. Nahrávka sa umiestnila na tretej priečke amerického rebríčka Billboard 200. S druhým albumom Trespassing (2012) tento rebríček aj dobyl. Nasledovala tretia nahrávka The Original High (2015), z ktorej pochádza napríklad singel Ghost Town. Na konte má aj piesne ako No Boundaries, Time For Miracles, For Your Entertainment, If I Had You, Better Than I Know Myself či zatiaľ najúspešnejšiu Whataya Want From Me, vďaka ktorej ho nominovali na cenu Grammy.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj