13 pakistanských a sýrskych migrantov zatkli za podpaľačstvo, keď pri gréckych hraniciach vypukli smrtiace požiare

Atény 30. augusta 2023 (HSP/rmx.news/Foto:screenshot)   Migranti dúfajú, že spôsobením chaosu sa im uľahčí vstup do krajiny. Informuje spravodajský portál REMIX News V uplynulom týždni Grécko opäť sužovali lesné požiare, najmä v okolí mesta Alexandroupolis na severovýchode krajiny, neďaleko hraníc s Tureckom, kde bolo za podpaľačstvo zatknutých 13 pakistanských a… Príspevok 13 pakistanských a sýrskych migrantov zatkli za podpaľačstvo, keď pri gréckych hraniciach vypukli smrtiace požiare zobrazený najskôr Hlavné správy.

13 pakistanských a sýrskych migrantov zatkli za podpaľačstvo, keď pri gréckych hraniciach vypukli smrtiace požiare

Atény 30. augusta 2023 (HSP/rmx.news/Foto:screenshot)   Migranti dúfajú, že spôsobením chaosu sa im uľahčí vstup do krajiny. Informuje spravodajský portál REMIX News V uplynulom týždni Grécko opäť sužovali lesné požiare, najmä v okolí mesta Alexandroupolis na severovýchode krajiny, neďaleko hraníc s Tureckom, kde bolo za podpaľačstvo zatknutých 13 pakistanských a…

Príspevok 13 pakistanských a sýrskych migrantov zatkli za podpaľačstvo, keď pri gréckych hraniciach vypukli smrtiace požiare zobrazený najskôr Hlavné správy.